NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE OD NÁS

Kvalitní komponenty jsou zárukou spolehlivého řešení.

Kvalitní komponenty jsou zárukou spolehlivého řešení. Naše společnost používá pro instalace nejnovější a nejmodernější technologie v oblasti využití solární energie. Nakupujeme aktuální produkty, které jsou neustále vyvíjeny technologickými společnostmi. Tím Vám zaručujeme nejvyšší kvalitu a maximální výkon.

Výkon vaší fotovoltaiky máte vždy po ruce

Se systémem od společnosti Solax máte vždy vše pod kontrolou díky Solax Cloud. Uživatel se po přihlášení k datům svého systému dostane kdykoliv za pomocí PC, zařízení IOS nebo Android a může v reálném čase sledovat aktuální data nebo jejich historii, a může svůj systém podle potřeby vzdáleně nastavovat.

Naše nejpoužívanější technologie

STŘÍDAČE

BATERIOVÉ ÚLOŽIŠTĚ

Společnost Solax Power je naprostou světovou jedničkou v oblasti fotovoltaiky. Výrobce střídačů a lithiových akumulátorů nabízí výtečný poměr ceny a kvality, ale mimo to nabízí řadu zásadních výhod.

Systémy od této společnosti vynikají nejen maximálním výkonem za použití komponentů od předních světových výrobců (Hitachi, Santon, Texas Instruments a další), ale také velmi jednoduchou instalací navíc jedinečným designem, což potvrzuje ocenění Red Dot Award Product Design 2021.

FOTOVOLTAICKÉ PANELY

Společnost Canadian Solar Inc. je přední výrobce špičkových solárních modulů s vysokou účinností s výrobními zařízeními v Kanadě a v Číně.

Design modulu použitý v této nové řadě vychází z patentované HTR (heterotypové pásy) a PA (skladení) technologie, která kombinuje obě výhody poloč panelů a zpevněných modulů. Tato technologie posiluje účinnost modulu až na 21,3 % a současně jej dělá bezpečnější a spolehlivější.

Komplexní technologie zmírňování LeTID zaručuje o zhruba 50 % nižší degradaci oproti standardním průmyslovým hodnotám.

Konstrukční systémy

Společnost K2 Systems vyvíjí jedny z nejpokrokovějších a nejfunkčnějších řešení montážních systémů pro fotovoltaické sestavy na trhu. K2 Systems poskytuje řešení pro instalace FV modulů na šikmých i plochých střechách, ale také řešení pro pozemní alternativy a pohyblivé systémy.

Široké portfolio výrobků obsahuje systémy pro veškeré krytiny, běžně používaných na střechách. Je tedy jedno, zdali máte pálené tašky, dnes stále oblíbenější plechovou krytinu nebo jinou alternativu.

Společnost K2 Systems také nabízí řešení pro správu kabelů, lepení modulů a ochranu proti blesku.

Domácí nabíjecí stanice EV

Při pořízení FVE nezapomeňte na nabíjecí stanici vašeho elektromobilu (EV). Možná žádné EV nyní nevlastníte, ale je již naprosto zřejmé, že do budoucna nahradí vozidla se spalovacím motorem.

K naším systémům nabízíme špičkové nabíjecí stanice společností Wallbox a SolarEdge, které nabízí univerzalitu v běžném domácím nabíjení.